رژیم درمانی تغذیه کودکان و بزرگسالان

دریافت برنامه غذایی و رژیم درمانی و برنامه ورزشی در موارد کاهش وزن و افزایش وزن و بیماری‌های مختلف برای کودکان در رده های سنی مختلف و همچنین بزرگسالان با نظارت دکتر منصوری متخصص کودکان و نوزادان و خانم قاسمی متخصص تغذیه و رژیم درمانی

“در کلیه مراحل درمان، تیم پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما عزیزان می باشد”

لطفاً تصویر پرداخت و شماره تماس واتس اپ خودتان را در دایرکت اینستاگرام ارسال و در آخرین پست اینستاگرام کلمه “تقاضای مشاوره” را کامنت فرمایید، و در اسرع وقت فرم ارزیابی اولیه برایتان ارسال و پس از بازنگری، برنامه رژیم غذایی مناسب برای شما ارسال خواهد شد.

برای یک دوره سه ماهه مبلغ ۳۰۰/۰۰۰ هزار تومان

6037697592154808

بانک صادرات

سیده راضیه حسینی

اگر مقيم اروپا هستيد و تمايل به مشاوره و دریافت برنامه غذایی و رژیم درمانی و برنامه ورزشی داريد، مبلغ 30 دلار آمریکا (برای یک دوره سه ماهه) را به شماره کارت زير واريز نموده و رسيد آن را به دایرکت اینستاگرام ارسال و در آخرین پست اینستاگرام کلمه “تقاضای مشاوره” را کامنت فرمایید. متعاقبا زمان مشاوره توسط دکتر به شما اطلاع داده خواهد شد.

IBAN: DE85 6305 0000 1011 1409 89

Sparkasse Bank 

Ali Mansouri

اگر مقيم آمريکا و کانادا هستيد و تمايل به مشاوره و دریافت برنامه غذایی و رژیم درمانی و برنامه ورزشی داريد، مبلغ 30 دلار آمریکا (برای یک دوره سه ماهه) را به شماره کارت زير واريز نموده و رسيد آن را به دایرکت اینستاگرام ارسال و در آخرین پست اینستاگرام کلمه “تقاضای مشاوره” را کامنت فرمایید. متعاقبا زمان مشاوره توسط دکتر به شما اطلاع داده خواهد شد.

Card number: 4506 4456 6828 7624

CIBC Bank 

Ali Mansouri

و در صورت تمایل به پرداخت معادل ریالی حق مشاوره و دریافت برنامه غذایی و رژیم درمانی و برنامه ورزشی از طریق ایران، مبلغ 600/000 هزار تومان (برای یک دوره سه ماهه) به شماره کارت زیر واریز بفرمایید.

6037697592154808

بانک صادرات 

سیده راضیه حسینی


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست