رژیم درمانی تغذیه کودکان و بزرگسالان

دریافت برنامه غذایی و رژیم درمانی و برنامه ورزشی در موارد کاهش وزن و افزایش وزن و بیماری‌های مختلف برای کودکان در رده های سنی مختلف و همچنین بزرگسالان با نظارت دکتر منصوری متخصص کودکان و نوزادان و خانم قاسمی متخصص تغذیه و رژیم درمانی

“در کلیه مراحل درمان، تیم پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما عزیزان می باشد”

لطفاً تصویر پرداخت و شماره تماس واتس اپ خودتان را در دایرکت اینستاگرام ارسال و در آخرین پست اینستاگرام کلمه “تقاضای مشاوره” را کامنت فرمایید، و در اسرع وقت فرم ارزیابی اولیه برایتان ارسال و پس از بازنگری، برنامه رژیم غذایی مناسب برای شما ارسال خواهد شد.

برای یک دوره سه ماهه مبلغ ۳۰۰/۰۰۰ هزار تومان

6037697592154808

بانک صادرات

سیده راضیه حسینی

اگر مقيم اروپا هستيد و تمايل به مشاوره و دریافت برنامه غذایی و رژیم درمانی و برنامه ورزشی داريد، مبلغ 30 یورو یا پوند (برای یک دوره سه ماهه) را به شماره کارت زير واريز نموده و رسيد آن را به دایرکت اینستاگرام ارسال و در آخرین پست اینستاگرام کلمه “تقاضای مشاوره” را کامنت فرمایید. متعاقبا زمان مشاوره توسط دکتر به شما اطلاع داده خواهد شد.

IBAN: DE10 5001 0517 5438 6657 58

ING Bank 

Ali Mansouri

اگر مقيم آمريکا و کانادا هستيد و تمايل به مشاوره و دریافت برنامه غذایی و رژیم درمانی و برنامه ورزشی داريد، مبلغ 30 دلار آمریکا (برای یک دوره سه ماهه) را به شماره کارت زير واريز نموده و رسيد آن را به دایرکت اینستاگرام ارسال و در آخرین پست اینستاگرام کلمه “تقاضای مشاوره” را کامنت فرمایید. متعاقبا زمان مشاوره توسط دکتر به شما اطلاع داده خواهد شد.

Card number: 4506 4456 6828 7624

CIBC Bank 

Ali Mansouri

 


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست