تحصیلات پزشکی و تخصصی خود را از دانشگاه های ایران با اخذ رتبه ممتاز به پایان رساندم و در بخش دولتی و خصوصی، شیرخوارگاه و بیمارستان های مختلف در کشور مشغول به ارائه خدمات تخصصی به نوزادان و کودکان این سرزمین بوده ام و سال های زیادی را در استان های جنوبی و شمالی کشور مشغول ارائه خدمات پزشکی به هموطنان محروم بودم.

بهترین متخصص کودکان و نوزادان در تهران

در این میان ضمن گذراندن دوره تخصصی مشاوره ژنتیک بالینی از دانشگاه تهران و علوم بهزیستی به ارائه مشاوره تشخیصی و درمانی در خصوص ازدواج فامیلی و خانواده هایی درگیر با مشکل ژنتیک پرداختم و در این راه به تشخیص و درمان بسیاری از کودکان مبتلا به معلولیت ذهنی و جسمی پرداختم.

همچنین با گذراندن دوره های چند ساله از بخش مراقبت ویژه نوزادی NICU در بیمارستان های معروف و مرکزی دانشگاه تهران و سپس ارائه خدمات رسانی در سایر بیمارستان های خصوصی در شهر تهران در بخش مراقبت ویژه نوزادان نارس و بدحال و همچنین بخش های اورژانس و کلینیک خصوصی مشغول خدمت رسانی شبانه روزی هستم.

در طول سال های اقامت در شهر تهران با راه اندازی و پیشرفت فعالیت بخش مراقبت ویژه نوزادان بدحال و ارائه خدمات فوق تخصصی NICU در استان های محروم شمال و جنوب کشور تلاش های قابل توجه ای برای حفظ و بقای سلامتی سرمایه های آینده این مرز و بوم داشته ام.

همزمان با ارائه خدمات درمانی و طبابت، با تدریس در دانشگاه علوم پزشکی دانشجویان فراوانی را تربیت نموده ام که آنها نیز در حال حاضر خدمات ارزنده پزشکی فراوانی را به مردم عزیز ارائه می دهند.

همچنین مقالات متعدد علمی دارم که در مجلات علمی پزشکی به چاپ رسیده … و مطالعه تحقیقی بی نظیری در جهان در خصوص تب و تشنج کودکان انجام داده ام که در مجلات علمی ایران و آمریکا به چاپ رسیده است.

با توجه به آسیب های متعدد و بعضا جبران ناپذیر که به دلیل عدم آگاهی والدین به نوزادان می رسد، اقدام به تولید مجموعه آموزشی نگهداری و مراقبت از نوزادان کردم که سوالات و نگرانی های والدین به طور کامل برطرف شده و با عمل به آنها فرزندان سالم تری داشته باشید.

اینجانب در کنار اشتغال به حرفه پزشکی و خدمات درمانی بهداشتی در زمینه نویسندگی و شعر و ادبیات فارسی نیز فعالیت‌هایی داشته‌ام، که می‌توان به چاپ و انتشار سه مجموعه کتاب شعر، بنام های مارینا، برگ برگ و ستاره آذر، در قالب غزلیات کلاسیک، دو بیتی و رباعی اشاره کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست